Termal Kamera Fiyatları | Termal Kamera Sistemleri

Termal Kamera Fiyatları | Termal Kamera Sistemleri

2020-06-17

Termal Kamera Fiyatları

 

Termal Kameralar kullanım alanı olarak ilk defa  gece görüş sistemleri olarak askeri alanlarda kullanılmıştır. Askeri alanda kullanımı oldukça yaygınlaşan Termal Kamera Sistemleri günümüzde artan salgın hastalıklar sebebiyle hemen hemen topluluğun yer aldığı her alanda kendine yer vermekte.
 

Yüksek ateşi olan, domuz gribi, sars ve günümüzde de yer alan Korona Virüs gibi yüksek ateş belirtisi gösteren hastalıkların tespiti için kullanılan Isı Ölçer Termal Kamera Sistemleri alışveriş merkezleri, hastaneler, kafeler, havalimanları, otogarlar gibi alanlarda sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır. Yani Termal Kameralar artık günümüzün bir parçası olmuş diyebiliriz.

Peki günümüzde önemli bir mühendislik uygulaması olan bu Termal Kameraları fiyatları ne kadar? Hangi markanın hangi ürünü daha  uygun ve kaliteli fiyattan satmakta Sizler için piyasadaki yerini oldukça iyi koruyan markaların Termal Kamera Fiyatları 'nı listeledik;
 

Hikvision Termal Kamera Fiyatları
 

Hikvision Termal Kamera Fiyatları;

 

Hikvision Marka Termal Kamera Modelleri,  Termal Çözünürlük bakımından rakiplerine nazaran oldukça üst düzey olup, çift spektrumlu görüntü birleştirme özelliği ile piyasadaki yerini korumaktadır. Müşterilerimizin sıklıkla tercih etmiş olduğu Hikvision Termal Kamera Modelleri,  30 Kişiye kadar tarama yapması ve yapay zeka insan algılama ile birlikte yanlış alarm azaltma özelliği ile ödemiş olduğunuz Hikvision Termal Kamera Fiyatları ‘nı sonuna kadar haketmekte.

Kalitesinden ödün vermeyen Hikvision Termal Kamera Ürünlerimizi incelemek ve sizlere özel fiyat teklifi almak için tıklayınız.

 

Zkteko Termal Kamera Fiyatları;
 

Piyasadaki yerini genellikle vücut ısısı ölçümü sağlayan ürünlerle sağlayan Zkteko Termal Kamera Sistemleri insan sıcaklığı ölçme hassasiyeti ve insan vücuduna zararsız ölçüm sağlayabimesi sayesinde piyasadaki yerini korumakta.

Zkteko Termal Kamera Sistemleri, Vücut Isısı Ölçümü yapan Boy Dedektörü Ürünleri ile bireylerin sıcaklığı 37.3 derecenin üzerinde olduğunda alarm verebilen, vücut sıcaklığı ölçümü yapabilen ve olası yüksek ateş çıkan durumlarda güvenlik görevlilerine alarm vererek olası durumlara karşı hazır halde bulunmalarını sağlamaktadır.

Bu özelliği ile virüs tehlikesi taşıyan kişilerin anında tespit edilmesi, tespit edilmesi halinde direk güvenlik ekiplerince gerekli işlemlerin yapılıyor olması ürünün en önemli özellikleri arasında yer almaktadır. Piyasadaki yeri bu kadar önemli olan ve bulunmuş olduğunuz ortamlarda güvenliği tamamıyla sağlayacak olan bu ürünleri incelemek ve sizlere özel sunacak olduğumuz fiyatlardan yararlanmak için tıklayınız.

Zkteko Termal Kamera Fiyatları

 

Uranium Termal Kamera Fiyatları;
 

Uranium Termal Kamera Sistemleri üretmiş olduğu el tipi ve yüz tanıma sistemi kameralar ile pazar yerindeki konumunu ürünlerindeki kalite ile uzun yıllardır korumaktadır. Uranium Termal Kamera Sistemleri hotellerde, okullarda, havalimanlarında, restaurantlarda sağlamış olduğu ürünler ile olası hastalığa yakalanan kişilerin tespiti, alarm sistemi sayesinde ilgili ekiplere yönlendirme yaparak çözüm odaklı çalışma sağlamaktadır.

Bu bağlamda sizler için oldukça avantajlı olabilecek Uranium Termal Kamera Sistemleri bünyesinde yer alan ve fiyat avantajı olarakta sizlere kolaylık sağlanabilecek ürünleri listeledik. Bu ürünleri incelemek için tıklayınız

 

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?