İşletmeler İçin Neden Termal Kamera Sistemleri Gereklidir ?

İşletmeler İçin Neden Termal Kamera Sistemleri Gereklidir ?

2020-11-20

Termal Kameralar ve Kullanım Alanları

 

Termografi, bu ısı enerjisinin fotoğrafıdır. Isı veren obljenin sıcaklığına göre farklı renkler almaktadır.  Özel bir termal kamera ile bu ısı değişikliklerin  görülmesi sıcaklık durumunun tespiti içindir. Bu sitemler Korona virüs ile hayatımızda işletmelerin girişlerinde kullanılmata başlanmıştır.Sağlık sektöründe ve endüstriyel alanlarda da termal fotoğrafdan yararlanılmaktadır.

Termal Kamera Sistemleri Neden Gereklidir ?

 

Vücut sıcaklığı ölçüm (Ateş Ölçer) Termal Kamera sitemi halk arasında Korona Virüs tespi sistemi olarak anılmata başladı. Termal Kamera sistemlerini fabrikalarda yada işyerlerinizde çalışan personelizin ya da müşterilerinizin sağlığı için, giriş noktalarına yerleştireceğimiz Vücut sıcaklığı Ölçer Termal Kamera Sistemleri ile vücut sıcaklıklıkları ölçerek sıcaklıklarının belli bir seviyede olan kişilere sağlık kuruşlarına sevklerine yardımcı olabilirsiniz. 


İşletmeler İçin Neden Termal Kamera Sistemleri Gereklidir ?

Ateş ölçer Termal Kamera Sistemi Gerekliliği; ülkemizde mart ayından başlarından görülen  Korona Virüsü (Covid-19) önlemek için Sağlık Bakanlığı ülke genelinde tedbirler almıştır.  Korona Virüsün bilinen belirtisi yüksek ateştir. Termal Kameralar ile işletme Vücut Sıcaklığını ( Isısını ) ölçerek bu virüsün en belirgin semptomu olan yüksek ateş vakalarını tespit etmenizi sağlayarak tedbirleri attırabilirsiniz.  İşletmenizin girişinde tüm çalışanlarınızı veya müşterilerinizin vücut ısılarını kontrol ederek, Koronavirüs ( Coronavirus ) şüphesi uyandıranları sağlık kuruluşlarına bildirebilirsiniz. 

 

Termalkamera.com.tr üzerinden termal kamera sistemleri ürün, özellik ve fiyat bilgisine sahip olabilirsiniz.

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?