Ateş Ölçer Termal Kamera Sistemleri

Ateş Ölçer Termal Kamera Sistemleri

2020-11-30

Ateş Ölçer Termal Kamera Sistemleri

Termal Kameralar, iç mekânlarda noktasal ısı ve yüksek ateş tespitine yönelik kullanılır.  Korona virüsünün yüksek olduğu zamanlarda işletme ve fabrikaların girişlerine konumlandırarak vücut ısısı yüksek derecede olanların girişini engellemesini olanak sağlar.

Ateş ölçer termal kameralar, konumlandırıldığı iç mekânlarda noktasal ısı ölçümü yapar. Özellikle bulaşıcı hastalıkların yayılma riskinin yüksek olduğu dönenlerde vücut sıcaklığı normalin üstünde olan kişilerin çalışma sahasına girmeden engellemesini olanak sağlar.

Termal Kameralar, yakın ateş ölçere göre güvenli mesafeden algılama yapar ve vücut sıcaklığını diğer ısı kaynaklarından ayırt eder.

Ateş ölçer kameralar istenilen sıcaklık ile tespit sağlayabilmektedir.  37 – 39 °C alarm verecek şekilde ayarlanabilir. Bu sıcaklığa ve ayarlanabilir sıcaklığa sahip kişilerin kameranın görüş açısına girmesiyle uyarıcıların aktif hale gelir.

Ateş Ölçer Termal Kameraların Özellikleri

  • Artış gösteren Korona Virüs riskine karşı koruma sağlamaya yardımcı olur .
  • Kolay ve pratik kullanıma sahiptir.
  • Yüksek Sıcaklık Alarmı
  • Sıcaklık ölçüm mesafesi: 2-7m(10mm termal lens ile); 2,5-7m(13mm termal lens ile)
  • Yapay zeka insan algılama, yanlış alarm azaltma

 

Diüer Ateş Ölçer Termal Kamera sistemleri ve Sıcaklık ölçer diğer çözümleri sitemiz üzerinde inceleyebilirsiniz.

BİLMENİZ GEREKENLER

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?