Hastane Termal Kamera Sistemleri

Hastane Termal Kamera Sistemleri

2020-10-02

Hastanelerde Termal Kamera Sistemleri

Hastanelerde Bizlere güvenlik ve hastarımızın sağlığı alanında hizmet veren koronavirüs salgınının kontrolüne destek vermek amacıyla yeni Termal Kameralarını satışa sunduldu. 

 

Kullanıcılarına her konuda güvenlik ekipmanları ve bilgileri piyasaya sunduğu yeni termal kameralar ile koronavirüs'e karşı önlem almaya insanların kendisini ve sahip olduklarını korumaya olanak sağlıyor.
Termal Kameralar daha çok ev,havalimanları, hastaneler,eczaneler , iş hanları , otobüs terminalleri,sağlık ocakları, bankalar,  alışveriş merkezleri, gıda satış mağzaları yapan büyük marketler, çeşitli kamu Kurumları ve kurumsal firmaları tarafından tercih ediliyor.
 

Hastanelerde Termal Kamera Sistemleri Hakkında

Son günlerde bir virüsün dünyayı eve kapatması hatta ve hatta sevdiklerimizi bizden alması çok ciddi bir sorun haline geldi bu virüste en önemli rol oynamakta olan hastanelerimiz bunun için çözüm olarak Termal Kamera Sistemleri hastanelerin girişlerine yerleştirilmeye başlandı.
 

Korona virüs(covid-19) hastane'ye giriş yapan , hastalar, hasta yakınları, doktorlar, hemşilerin ve kısacası hastaneye giren herkesin bir virus taşıyıcısı olabileceğini unutmamak lazım bu hastalıkta en önemli rol oyniyan Termal Kamerelar bireylerin diğer bireylere hastalığı bulaştırmaması için özel Termal Kamera sistemleri kuruluyor.
 

TERMAL KAMERA SİSTEMLERİ PİYASA FİYATLARI NE KADAR?

Kamulaşmış veya hastane gibi yerlere özel Termal Kamera sistemleri, belirli özelliklere ve kullanım alanında alınması talep edilen etkiye göre değişkenlik gösteriyor. Bu özellikler arasında da Termal Kameraların akıllı telefonlarla uyum olması yer alıyor. Bu sayede işlevsellik kazanan kameralar, kullanım alanlarında yerlerini alıyor. 

Oldukça gelişmiş olan bu Termal Kameralar telefonlardan da kontrol edilebilen kameralar, bu anlamda kullanıcıya kolaylık sağlıyor. 2-25 bin dolar arasında değişiklik gösteren Bu alanlara özel termal kamera sistemleri, bizde sadece ve sadece 1000 TL'den başlayan fiyatlarla sizinle... Avantajlı fiyatlardan yararlanmak için Termal Kamera Sistemleri web sitemizi ziyaret edin


HEDEFİMİZ HEM SİZİN HEMDE İNSANLARIN HAYATINI DAHADA İYİLEŞTIREBILMEK

Hastaların ve hastane personellerinin, sağlıklı ve güvenli bir şekilde hastane'ye giriş yaparken Termal Kameralar gözetiminde İçeriye alınıyorlar ve ateş ölçümü, maske kontrolleri yapılıyor. Hastanelerin girişinde ateş ölçümünün ve maske kontrolünün teker teker yapılması zorlu ve uzun süreli bir İşlem olacağı başta olmak üzere bu esnada giriş yaparken kuyruk oluşması da sosyal mesafe açısından korunmayı zorlaştırabiliyor. Bu durum göz önünde bulundurularak son teknolojiye sahip olan alışveriş merkezlerine özel Termal Kameralar devreye giriyor. Termal kamera sensörü sayesinde hastaneye giriş yapan insanların vücut sıcaklıkları aynı anda değerlendirilebiliyor ve analizler sayesinde maske takılıp Takılmadığı da doğrudan belirlenmiş oluyor. Vücut sıcaklığı belirlenmiş olan kişiler eğer normalin üzerinde bir sıcaklık değerine sahip ise ya da maske Takılmamış olduğu tespit edilirse hem sesli hem de görsel bir uyarı veren Termal Kamera renkleri ile mevcut durumu doğrudan görüntüleme şansı sunuyor.

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?