Güvenlik Kamerası Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Güvenlik Kamerası Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

2020-12-11

Güvenlik Kamerası

Güvenlik kamerası sistemleri günümüzde hayatımızın birçok alanında kullanıyoruz. Evlerde, iş yerlerinde, alışveriş merkezlerinde, okullarda, hastanelerde, sokaklarda ve pek çok yerde kullanılan güvenlik kamera sistemiyle kontrol altında tutarız. Kullanmak istediğiniz alanlara ve özelliklere göre tercih edilebileceğiniz ürünleri, özelliklerine göre yazımızda aktaralım.

Ev ve İş Yeri Güvenlik Kamerası Çeşitleri

Evinizde ya da  iş yerlerinizin güvenliğini sağlamak için kullanılan güvenllik kameraları çeşitleri içinde farklı model ve özellikler bulunmaktadır. Kamerayı kullanmak istediğiniz iç veya dış ortam kamera, kamera kasası, mikrofon gibi özellikler kameranın ihtiyacınıza göre değişecek opsiyonlarındandır.

Bullet kameralar dış ortam kameralar hava olaylarına karşı dayanıklı olasıya ve uzun süre kullanımı ile dikkat çekiyor.  Ir (Gece Görüş Mesafesi), lens özellikleri ve hava koşulları gibi tercihler ile uygun olanı tercih edebilirsiniz.  

Gece Görüşlü & Mikrofonlu Güvenlik Kamerası

Güvenlik ihtiyacınızı beklediğiniz ölçüde sağlayabilecek sistemin boyutuna göre göre farklı teknik özellikler bulunmaktadır. Ses kayıt imkanı sağlayan güvenlik kamerası mikrofonu ile görüntülerin izlenmesinin yanında ortamdaki sesleri de kayıt altına alıp, dinleyebilirsiniz. Görüntü kaymasını engelleyen DNR teknolojisi, ışığı dengelemeye yarayan BLC özelliği, rahat bir görüntüye olanak sağlayan kontrast genişliği, görüntü kalitesini arttıran çözünürlük seçenekleri bulunan güvenlik kamerası modelleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?